Jak działa Wirtualne Biuro Digital Corner?

To bardzo proste!

 

1

Twoje biuro Digital Corner

Klient jest zainteresowany ofertą Twojej firmy. Wchodzi na stronę www, sprawdza adres oraz telefon i widzi, że Twoja firma znajduje się w Starachowicach w centrum w ładnym biurowcu.
2

Kontakt

Klient dzwoni na Twój indywidualny stacjonarny numer w Starachowicach. Nie wie, że rozmowa zostanie automatycznie przekierowana na Twoją komórkę, ale Ty wiesz, że dzwonił do Twojego wirtualnego biura.
3

Miejsce

Możesz prowadzić firmę w domu, w zupełnie innym mieście. Klient o tym nie wie, a Ty nie musisz płacić dużych sum za wynajem biura
4

Rezerwacja sali konferencyjnej

Już w trakcie rozmowy telefonicznej sprawdzasz wolne terminy rezerwacji sali i ustalasz spotkanie. Salę konferencyjną możesz wynająć na dowolny czas, jaki będzie Ci potrzebny na sfinalizowanie umowy.
5

Transport

Digital Corner znajduje się w centrum Starachowic, dlatego możesz szybko dotrzeć do biurowca dowolnym środkiem transportu: samochodem, pociągiem, autobusem. Jeśli Twój samochód ma właśnie awarie, żaden problem. Możesz tanio wynająć auto u nas.
6

Spotkanie

O umówionej godzinie spotykacie się w sali konferencyjnej lub biurze i dogadujecie szczegóły.
7

Koniec spotkania

Kończycie spotkanie, a Ty rozliczasz się za korzystanie z sali konferencyjnej. Płacisz tylko za realny czas wynajmu. Koszt niewielki, a zalety takiego rozwiązania są nie do przecenienia.